Shkupjani Jasir Asani shpallet më i miri i muajit mars në Superligën shqiptare

Futbollisti shkupjan, Jasir Asani, që mbron ngjyrat e skuadrës kryesuese në Superligën shqiptare, Partizanit, është shpallur futbollisti më i mirë për muajin mars. Ai këtë çmim e morri nga nga shoqata “Sporti na bashkon”, ndërsa gjatë këtij muaji Partizani kishte fituar Teutën 3:0, teksa kishte barazuar ndaj Tiranës (0:0) dhe