Paraqitja fantastike e mbrojtësit shqiptarë, presidenti kundërshtar zbret në fushë dhe i bën ofertë për ta transferuar (VIDEO)

Presidenti i Adana Demirspor, Murat Sançak, kërkon që ta marrë në skuadrën e tij mbrojtësin shqiptarë, Arlind Ajeti. Numri një i skuadrës turke kishte mbetur i mahnitur nga performanca e shkëlqyer e Ajetit me fanellën e Kluzh, duke qenë një komandant i vërtetë në mbrojtjen e skuadrës rumune, që në kuadër