Vazhdon seria pozitive e Borecit me Mustafën dhe Kallabën në formacion

Boreci ka vazhduar serinë e rezultateve pozitive në kuadër të ndeshjeve kontrolluese, njofton “infOSport.mk”. Skuadra nga Velesi, e cila së fundmi angazhoi edhe dyshen shqiptare, portierin Burhan Mustafa dhe mbrojtësin Leonard Kallaba, të dielën në Shtip mundi Bregallnicën me rezultatin minimal 0:1. Autorë i golit të vetëm për Borecin në këtë

Boreci me Mustafën në portë dhe Kallabën në mbrojtje vazhdojnë shkëlqimin

Boreci ka shënuar edhe fitoren e tretë në 4 përballjet e fundit miqësore, që kur se pjesë e kësaj skuadre janë edhe dy lojtarët shqiptarë, portieri Burhan Mustafa dhe mbrojtësi, Leonard Kallaba, njofton “infOSport.mk”. Që të dy ishin titullarë edhe në takimin e sotshëm të zhvilluar në Pehçevo ndaj skuadrës së