ZYRTARE, Poçetino trajner i ri i PSZh-së

Mauricio Poçetino edhe zyrtarisht është trajneri i ri i Paris Sen Zhermen, njofton “infOSport.mk”. Argjentinasi, i cili para 14 muajve u shkarkua nga drejtuesit e Totenhamit, te PSZh-ja do të pasojë gjermanin, Tomas Tuhel, i cili u shkarkua në ditët e fundit të dhjetorit të vitit të kaluar. https://twitter.com/PSG_inside/status/1345384844570865665?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1345384844570865665%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.sportal.bg%2Fnews.php%3Fnews%3D880212 Në këtë mënyrë

Poçetino arrinë në Paris

Mauricio Poçetino, me shumë gjasa trajneri i ardhshëm i PSZh-së ka arritur në kryeqendrën franceze. Prezantimi i argjentinasit si trajner i Paris Sen Zhermenit pritet të ndodhë gjatë uikendit, njofton “infOSport.mk”. Të dielën ish trajneri i Totenhamit do të zhvillojë stërvitjen e parë me skuadrën e tij të re, ndërsa debutimin

Poçetino, Kejn jashtë fushave deri në fund të sezonit!

Trajneri i Totenhamit, Mauricio Poçetino është shprehur shumë pesimist rreth gjendjes shëndetësore të yllit të skuadrës, Hari Ken. Sulmuesi anglez pësoi një lëndim të rëndë në ndeshjen çerekfinale të Ligës së Kampionëve kundër Mançester Sitit, duke braktisur ndeshjen në minutën e 55-të pas një përplasje që pati me Fabian Delf. Kejn lëshoi

Emrat e mundshëm që do të zëvendësojnë Zidane te Reali

Vetëm disa minuta pasi Zinedin Zidan njoftoi largimin e tij befasues nga Reali i Madridit, menjëherë kanë filluar edhe spekullimet lidhur me emrin e trajnerit të ardhshëm, i cili do të zëvendësonte francezin në postin e trajnerit te skuadra “mbretërore”, transmeton “infOSport.mk”. Sipas asaj që shkruan “Marca”, favoriti kryesor për të

Mediat “katalunase”: Poçetino dhe Kejn në verë arrijnë bashkë në “Bernabeu”

Zërat për ndryshime drastike te Reali i Madridit vazhdojnë edhe gjatë ditës së sotme, tashmë me një informacion shtesë, se Maurisio Poçetino dhe Hari Kejn do të zëvendësojnë Zinedin Zidane dhe Karim Benzema. Një informacion të tillë ka bërë të ditur “La Portiera”, një revistë kjo e TV Katalunase, “Beteve”. Numri një

Mediat “katalunase”: Poçetino dhe Kejn në verë arrijnë bashkë në “Bernabeu”

Zërat për ndryshime drastike te Reali i Madridit vazhdojnë edhe gjatë ditës së sotme, tashmë me një informacion shtesë, se Maurisio Poçetino dhe Hari Kejn do të zëvendësojnë Zinedin Zidane dhe Karim Benzema. Një informacion të tillë ka bërë të ditur “La Portiera”, një revistë kjo e TV Katalunase, “Beteve”. Numri një