Dominim total dhe fitore e merituar e Struga Trim Lum përballë Bellasicës, Lena shënon sërish

Struga Trim Lum me plotë meritë shënoi fitore 3:0 përballë fenerxhiut Bellasicës, në ndeshjen e vlefshme për javën e 9-të në elitën e futbollit vendor,njofton “infOSport.mk”. Djemjtë e Srgjan Zaharievskit e nisën vrrullshëm këtë takim, pasi në 9 minuta lojë ata veçmë avansonin me rezultatin 2:0. Dejan Cvetanoski që në minutën e

Golat nga ndeshja Partizani – Struga Trim Lum (VIDEO)

Struga Trim Lum të shtunën në Shqipëri ka zhvilluar një kontrolluese përballë skuadrës shqiptare të Partizanit, duke shfrytëzuar në këtë mënyrë pauzën në kampionatin tonë vendor, për shkak paraqitjes së përfaqësueses së Maqedonisë së Veriut në garat e Ligës së Kombeve, njofton “infOSport.mk”. Skuadra e Srgjan Zaharievskit barazoi me shifrat 2:2,

Një autogol i Mecinoviq fare në fund i mohoi fitoren Struga Trim Lum ndaj Partizanit

Pauzën në kampionat për shkak paraqitjes së përfaqësueses së vendit tonë në ndeshjet e Ligës së Kombeve, e ka shfrytëzuar edhe Struga Trim Lum që gjatë ditës së djeshme zhvilloi një miqësore luksi ndaj ish kampionëve të Shqipërisë, Partizanit, njofton “infOSport.mk”. Ndeshja e zhvilluar në tokën shqiptare u mbyll me shifrat

Struga Trim Lum cakton miqësore me Partizanin e Tiranës

Pauzën në kampionat për shkak ndeshjeve të përfaqësueses së Maqedonisë, Struga Trim Lum do ta shfrytëzojë  me zhvillimin e një miqësore me skuadrën e njohur shqiptare të Partizanit nga Tirana, njofton “infOSport.mk”. “Demat e Kuq” nga Tirana tashmë një javë po qëndrojnë në Ohër, aty ku po zhvillojnë fazën e dytë