Fotografia e Vokrrit me flamurin kombëtar me dron mbi varreza

Një fotografi e kryetarit të ndjerë të Federatës së Futbollit të Kosovës, Fadil Vokrri, e lidhur për flamurin kombëtarë shqiptarë ka valuar mbi varrezat në Dragodan gjatë ceremonisë së varrimit të tij. Qindra qytetarë ishin bashkuar në këtë ceremoni, ndërsa të pranishëm ishin edhe liderët shtetëror, përfshirë këtu kryeministrin Ramush Haradinaj,

Përfaqësues të Fenerbahçes, Partizanit dhe ish ylli i Milanit do të marrin pjesë në varrimin e Vokrrit

Përfaqësues të skuadrave të Fenerbahçes dhe Partizanit kanë konfirmuar pjesëmarrjen e tyre në varrimin e ish presidentit të Federatës së Futbollit të Kosovës, Fadil Vokrri. Numri një i deritanishëm i futbollit të Kosovës kishte qenë pjesë e këtyre dy skuadrave gjatë karrierës së tij të bujshme, ndërsa siç mëson “gazetaolle” ish