PSZH e nisi me këmbë të mbarë (VIDEO)

Një debutim komod për Paris Sën Zhermenin me një fitore 2:0 ndaj modestëve të Amiens në javën e parë të kampionatit francez, “Ligue 1”.

Nga një gol në secilën pjesë, me autorë Kavani dhe Pastore bënë që PSZH-ja ta nis me këmbë të mbarë sezonin e ri në elitën e futbollit francez.

Nejmar, i ulur në tribunën VIP duartrokiti golat e shokëve të rinj të skuadrës, me të cilët shpreson se do ta rikthenë titullin kampion në “Parkun e Princërve”.

Leave a Reply