Super gol nga Bejll dhe barazohet gjithçka në “Kamp Nou” (VIDEO)

Kur nuk shënon, pason dënimi. Këtë thënie më së miri e përjetoi Barcelona në minutën e 73-të, vetëm disa minuta pasi Lionel Messi kishte humbur një rast ideal për të shënuar edhe golin e tretë në rrjetën e Navas, njofton “infOSport.mk”.

Asensio pasoi një top para zonës së Barcelonës për Garet Bejll, i cili pa menduar shumë me të parën me armën e tij më të fortë, këmbën e majtë shënoi edhe golin e dytë në rrjetën e Ter Shtegen për barazim të rezultatit në 2:2.

Leave a Reply