Rrëfimi i tifozit të Kosovës që u sulmua nga çekët në Plzen (VIDEO)

4 tifoz kosovar ishin sulmuar sot më herët në qytetin Plzen të Çekisë, aty ku në këto momente momente përfaqësuesja e Kosovës po zhvillon ndeshjen eliminatore kundër kombëtares çeke.

Ndërkohë për RTV Dukagjini ekskluzivisht ka folur edhe njëri pret tifozëve të sulmuar kosovar, i cili tregoi gjithë rastin se si kishte ndodhur ai sulm, që dyshohet të ketë qenë i organizuar nga tifoz çek dhe serb.

Pamjet e sulmit te tifozit kosovar

EKSKLUZIVE: Tifozi kosovar tregon se si u sulmua nga tifozët çekë!

Публикувахте от Sporti në RTV Dukagjini в Четвъртък, 14 ноември 2019 г.

 

Leave a Reply