Goli i Rajkoviç ndaj FC Shkupit (VIDEO)

Akademia Pandev ka avansuar përballë FC Shkupit në Çair në ndeshjen e vlefshme të javës së 16-të në elitën e futbollit vendor, njofton “infOSport.mk”.

Autorë i golit për skuadrën nga Strumica është sulmuesi Marko Rajkoviç, i cili në minutën e 7-të mjaft mirë shfrytëzoi një harkim nga e djathta dhe me kokë mposhti portierin, Igor Aleksovski.

Akademia Pandev shenon ne Çair ndaj FC Shkupit

Akademia Pandev shenon ne Çair ndaj FC ShkupitFC SHKUPI – AK. PANDEV 0:1(M. Rajkovic 7')

Публикувахте от infosport.mk в Сряда, 27 ноември 2019 г.

Leave a Reply