Shkëndija shpërrthen bombën, nënshkruan me reprezentuesin e përkohshëm të Shqipërisë!

Shkëndija ka shpërthyer bombën në merkaton e janarit, teksa pak minuta më parë ka firmosur kontratë me reprezentuesin e përkohshëm të Shqipërisë, Kamer Qaka, njofton “infOSport.mk”.

25 vjeçari i lindur në Pejë karrierën e ka ndëruar në Norvegji, ndërsa vjen në Tetovë nga futbolli rumun. Drejtuesit e klubit dhe futbollisti kanë gjetur akord për bashkëpunim dhe reprezentuesi i përkohëshëm i Shqipërisë ka hedhur firmën e tij në kontratën me kohëzgjatje prej dy viteve e gjysmë.

Leave a Reply