“Boom, boom” Levandovski, bomberi polak vendos menjëherë rekord të ri (VIDEO)

Robert Levandovski sezonin aktual e ka vazhduar, aty ku edhe e kishte lënë, te goli, duke vazhduar të tund rrjetat kundërshtare. Levandovski shënoi golin e parë për Bajernin e Munihut në ndeshjen e parë të “bavarezëve” pas rifillimit të Bundesligës, duke e ndihmuar skuadrën e tij për të kaluar në avantazh

Sane te Bajerni “punë e kryer”! “Bavarezët” arrijnë marrëveshje edhe me Sitin

Mançester Siti dhe Bajern Munihu tashmë besohet se kanë arritur marrëveshje edhe për çmimin e transferimint të Lorey Sane te kampionët e shumëfishtë të Gjermanisë. Reprezentuesi gjerman tashmë një kohë më të gjatë është i lidhur me një transferim në “Allianc Arena” dhe kjo lëvizje sipas të gjitha gjasave do të

Pas Dortmundit edhe Bajerni të hënën starton me stërvitje

Skuadra kampione e Gjermanisë, Bajern Munihu, nuk e ka ndërmend të qëndrojë e izoluar ndaj koronavirusit. “Bavarezët” synojnë të kthehen në stërvitje nga dita e hënë, për të vazhduar me përgatitjet për sezonin. Sipas ‘Kicker’ dhe njoftimit të skuadrës, futbollistët e Bajern Munihut do të stërviten në grupe të vogla të futbollistëve,