Konfirmohet lajmi i “infOSport.mk”, Mustafa sezonin e ri do të mbrojë portën e Voska Sport

Burhan Mustafa është prezantuar sot me fanellën e Voska Sport, me të cilën skuadër ka nënshkruar kontratë për një vit, me mundësi vazhdimi edhe për një vit tjetër. Një gjë të tillë “infOSport.mk” kishte paralajmëruar gati 10 ditë më parë, ndërsa sot u konfirmua edhe nga ana e drejtuesve të

Ak.Pandev prezanton portierin shkupjan, Burhan Mustafa

Akademia Pandev me Aco Stojkovin si Drejtor Sportiv, vazhdon me transferimin e futbollistëve të rinj në prag të stinorit pranveror, ku skuadra nga Strumica do të tentojë të ruaj statusin e skuadrës elitare, njofton “infOSport.mk”. Pas kroatit  Mario Vrdoljak dhe mbrojtësit shqiptarë, Agron Rufati, skuadra e Akademia Pandev gjatë ditës së

Rabotniçki prezanton 5 përforcimet e reja, në mesin e tyre edhe një shqiptarë

Rabotniçki prej sot edhe zyrtarisht ka nisur përgatitjet për stinorin pranveror, ndërsa po të njëjtën ditë, drejtuesit e skuadrës nga “Debar Maalo” prezantuan edhe 5 përforcimet e reja, njofton “infOSport.mk”. Mario Stankovski dhe Andrej Lazarov, janë dy prej futbollistëve që rikthehen në mesin e “romantikëve”, ndërsa emra të rinj gjithashtu do

Burhan Mustafa gjen skuadrën e tij të re, prezantohet sot

Portieri shkupjan, Burhan Mustafa shumë shpejtë ka gjetur skuadrën e tij të re. Pasi gjatë ditës së djeshme u nda me Borecin, ai sot pritet të prezantohet te skuadra e Superligës së Kosovës, Ferizaji, që vetëm ditë më parë prezantoi trajnerin e saj të ri, Bylbyl Sokoli. Siç mëson ‘infOSport.mk’, Mustafa