Një largim dhe një rinovim te Shkëndija

Shkëndija dhe Angelçe Timovski kanë ndërprerë para kohe bashkëpunimin, teksa nga tabori “kuqezi” njoftojnë për vazhdimin e bashkëpunimit me Bruno Ditën, shkruan “infOSport.mk”. Ky i fundit ka vazhduar kontratën me Shkëndijën deri verën e vitit 2024, duke i qëndruar besnik fanellës “kuqezi”. Dita te Shkëndija erdhi verën e vitit 2020 nga Skënderbeu,