Ja kush e bindi Hasanin të pranojë ofertën e Partizanit

Ferhan Hasani është një lojtar i ri i Partizanit. Fantazisti tetovar u prezantua sot me ekipin e njohur shqiptarë, edhe atë në prani në Drejtorit Sportiv, Olsi Rama, ndërsa i njëjti para mediave në Shqipëri  tregoi se kush i’a kishte mbushur mendjen që të pranojë ofertën e “Demave të Kuq”. “Të

ZYRTARE, Ferhan Hasani bëhet i Partizanit

Ka marrë fund telenovela e quajtur Ferhan Hasani. Fantazisti tetovar karrierën e tij edhe përfundimisht do ta vazhdojë në Shqipëri, te një ndër skuadrat më të njohura shqiptare, Partizani, njofton “infOSport.mk”. Një gjë të tillë tashmë kanë konfirmuar edhe nga klubi i Partizanit përmes faqes zyrtare, ku dhe kanë dhënë detaje

Ferhan Hasani ndjek nga afër ndeshjen e ‘klubit tij të ri’, Partizanit!

Në këto momente në stadiumin “Niko Dovana” në Durrës po zhvillohet derbi i javës së 16-të midis Teutës dhe Partizanit, ndërsa përveç aktorëve që po marrin vëmendjen në fushë, një gjë të tillë në tribuna po bënë prezenca e Ferhan Hasanit, shkruan “infOSport.mk”. Emri i mesfushorit tetovar tashmë një kohë më

Fitorja në derbi shton apetitet e Partizanit, gati firma me Ferhan Hasanin!

Fitorja e madhe në derbin e përjetshëm kundër Tiranës, ka shtuar apetitet e Partizanit, drejtuesit e së cilës skuadër mе çdo kusht tashmë kërkojnë transferimin e tetovarit, Ferhan Hasani. Informacionet të afërta me “infOSport.mk” zbulojnë se “Buba” është takuar sot me drejtuesit e Partizanit dhe me shumë gjasa i njëjti së

Partizani po pret shansin, nuk dorëzohet në garën për Ferhan Hasanin

Partizani nuk është dorëzuar ende për firmën e Ferhan Hasanit. Fantazisti tetovar së fundmi ishte në bisedime zyrtare me klubin indian, Chennaiyin, por deri më tani nuk ka një marrëveshje. Në rast se drejtueist e Chennaiyin nuk i’a plotësojnë kushtet Hasanit, atëherë Partizani pritet të përfitojë, duke sjellë në kryeqytet 30-

Oferta e re e drejtuesve të Shkëndijës mund të bind Ferhan Hasanin!

Ferhan Hasani mbetet në udhëkryq. Një ofertë nga India, e kënaqshme financiarisht, është në tavolinën e mesfushorit tetovar, zemra e të cilit megjithatë si duket rrah për Shkëndijën. Drejtuesit e skuadrës tetovare i kishin bërë një ofertë prej kohësh, por nuk ishte bindëse për “Bubën” që të pranonte direkt rikthimin. 7