As te Tirana as te Partizani, Ferhan Hasani transferohet në Indi!

Ferhan Hasani, emri i të cilit ishte i lidhur ngushtë me një transferim të mundshëm në Shqipëri, ku përmendeshin dy skuadrat nga kryeqyteti shqiptarë, Tirana dhe Partizani, me shumë gjasa karrierën e tij do ta vazhdojë në Indi. Kështu të paktën raportojnë mediat shqiptare, sipas të cilave mesfushori 30-vjeçar me tipare

Tronditet Tirana! FIFA u bllokon merkaton, dështon transferimi i Hasanit!

Skuadra kampione e Shqipërisë, Tirana po përgatitet për afrime të rëndësishme në merkato, por së fundmi “Panorama Sport” mëson se bardhebluve u është bllokuar merkato nga FIFA. Kështu skuadra e Tiranës nuk mund të regjistrojë dot lojtarë të rinj, edhe pse me të madhe përflitej për transferimin e ish kapitenit të

Partizani i prish punë Tiranës, futet në garë për Ferhan Hasanin!

Tashmë nuk është vetëm Tirana skuadra e vetme nga Superliga shqiptare që dëshiron shërbimet e Ferhan Hasanit, pasi së fundmi në skenë ka dalë edhe emri i rivalëve të Partizanit, njofton “infOSport.mk”. Pasi sot nga KAS mësuan lajmin e mirë, atë të zhbllokimit të kontratës, nga tabori i Partizanit menjëherë kanë

Përveç Tiranës, edhe dy skuadra tjera në garë për shërbimet e Hasanit!

Ferhan Hasani pa dyshim se është një nga emrat më të lakuar në këtë periudhë merkatoje. Ish futbollisti i Shkëndijës, i cili së fundmi ishte pjesë e shumë herë kampionëve të Finlandës, HJK Helsinki, bënë pjesë në planet e kampionëve në fuqi të Shqipërisë, Tiranës, por gjithsesi se për shërbimet

Kampionët e Shqipërisë çmendën pas Hasanit, 300 mijë euro dhe shtëpi luksoze midis Tiranës!

Gazetari i njohur Gjergji Stefa, në një prononcim për “Ora Sport”, ka zbuluar marrëveshjen që Tirana ka bërë me lojtarin e njohur Ferhan Hasani. Stefa në fjalën e tij ka zbuluar kontratën e “çmendur” që lojtari do të fitojë të bardheblutë, ndërsa ka bërë me dije se është çështje orësh

Punë e kryer, Ferhan Hasani i thotë “PO”, Tiranës

Ish kapiteni i Shkëndijës, Ferhan Hasani në vitin 2021 do të veshë fanellën e kampionëve të Shqipërisë, Tiranës. Ashtu siç ishte përfolur për ditë me radhë, tanimë është gazetari Egi Duro i cili konfirmoi zërat duke treguar edhe disa detaje nga ky transferim. Ai tha se futbollisti tetovar ka arritur akordin

Tirana përveç Hasanit, gati të transferojë edhe një tjetër futbollistë nga Maqedonia

Skuadra kampione e Shqipërisë, Tirana nuk e nisi edhe aq mirë sezonin aktual, ndërsa drejtuesit “bardheblu” me në krye presidentin Refik Halili, në merkaton e janarit janë gati të bëjnë më të mirën, duke afruar në skuadër emra cilësor, shkruan “infOSport.mk”. Një ndër ta pa dyshim se është Ferhan Hasani, me

Bombë nga Shqipëria! Tirana arrinë akordin me Ferhan Hasanin

Tirana duket se ka arritur akordin me Ferhan Hasanin, mesfushorin e mirënjohur nga Tetova, i cili për momentin është futbollist i lirë. Burime ende jozyrtare kanë bërë me dije se palët kanë një gjuhë të përbashkët dhe me shumë mundësi do të firmosin kontratë bashkëpunimi. Palët kanë pasur bisedime të gjata,