Fisnik Zuka rikthehet te Renova

Fisnik Zuka sot edhe zyrtarisht ka vënë të zezën mbi të bardhë, duke nënshkruar kontratë me ekipin e Renovës. Siç mëson “infOSport.mk”, shkupjani me skuadrën nga Xhepçishti ka nënshkruar kontratë një vjeçare, duke u bërë futbollisti i parë që i bashkohet Renovës gjatë këtij afati kalimtarë të dimrit, i cili

Dy ish futbollistë të FC Shkupit i bashkohen Rabotniçkit

Pas Muaream Muarem, skuadra e Rabotniçkit ka arritur që të angazhojë edhe dy ish futbollistë të FC Shkupit, njofton “infOSport.mk”. Bëhet fjalë për Fisnik Zukën, i cili së fundmi ishte pjesë e Renovës nga Tetova dhe Kristijan Stojkovskin, që te “romantikët” erdhi nga rradhët e Akademia Pandev. 28-vjeçari Stojkovski me Rabotniçkin ka