Intervistë me Muhamed Useinin e Flamurtarit të Vlorës

Muhamed Useini sezonin e ri futbollistik do të luaj në Superligën shqiptare me fanellën e Flamurtarit të Vlorës. Ai te kjo skuadër u transferua që gjatë muajit qershor, duke qenë një ndër përforcimet e para, nga ato shumë përforcime që bënë drejtuesit e skuadrës vlonjate gjatë këtij afati kalimtarë të

Adili: Jam i lumtur në Rumani, më respektojn mua dhe fejen time (VIDEO)

Ish futbollisti i FC Shkupit dhe tashmë i FC UTA-së së Ligës së Dytë të Rumanisë, Mevlan Adili në një intervistë të dhënë për emisionin “Sportmania” që transmetohet në televizionin Shenja, ka shprehur eksperiencën dhe momentet e para që po i kalon te skuadra rumune. Adili ndjehet i lumtur dhe