Jahja flet në prag të ndeshjes me Shkëndijën: Struga Trim këtë vit ka ambicie shumë të larta

Qyteti i bukur i Strugës sot do të mirëpret derbin shqiptarë midis Struga Trim Lum dhe Shkëndijës, njofton “infOSport.mk”. Këto ndeshje gjithnjë kanë zgjuar shumë interesim, ndërsa ashtu pritet të jetë edhe sot, ku është paralajmëruar edhe prezenca e tifozëve mysafir “Ballistët” nga Tetova. Mirëpo pavarësisht kësaj, nga tabori i skuadrës vendase