Bonuçi mungon ndaj Shqipërisë?

Qendërmbrojtësi i Juventusit, Leonardo Bonuçi me shumë gjasa nuk do të paraqitet në ndeshjen e së premtes kundër Shqipërisë. Mbrojtësi iatlian nuk është stërvitur sot me grupin dhe nuk ka marrë pjesë në ndeshjen e kontrollit ku trajneri Ventura ka ideuar formacionin për ndeshjen kundër “kuqezinjëve” të De Biasit. Sipas asaj që