Demir Imer shpërrthen me një super gol në elitën e futbollit maltez (VIDEO)

Ish futbollisti i Shkëndijës dhe Renovës, Demir Imeri ka shënuar një ndër golat e tij më të bukur në karrierë, teksa të shtunën shënoi një super gol për ekipin e Mosta FC, që garon në elitën e futbollit maltez, njofton “infOSport.mk”. Kërçovari Imeri shënoi golin e dytë në përballjen ndaj skuadrës