Orhan Miftari me oferta nga Kosova dhe Shqipëria, por edhe Maqedonia

Orhan Miftari aktualisht është një futbollist i lirë, mirëpo ofertat në adresë të tij nuk mungojnë. Skuadra nga Maqedonia, por edhe nga Shqipëria dhe Kosova janë të interesuara për shërbimet e sulmuesit shkupjan, i cili së fundmi mbronte ngjyrat e skuadrës së Vllaznisë së Pozheranit në Superligën e Kosovës. Pasi i

Goli debutues i Miftarit me fanellën e Vllaznisë së Pozheranit (VIDEO)

Orhan Miftari të dielën me fanellën e Vllaznisë së Pozheranit bëri një super debutim, duke shënuar golin e parë në Superligën e Kosovës, njofton “infOSport.mk”. Shkupjani 23-vjeçar realizoi golin e vetëm për skuadrën nga Pozherani, që në fund pësoi disfatë në ndeshjen e parë të stinorit pranveror në transfertë nga

Shkupjani Miftari debuton me gol te Vllaznia e Pozheranit

Shkupjani Orhan Miftari ka debutuar me gol me fanellën e Vllaznisë së Pozheranit në Superligën e Kosovës, njofton “infOSport.mk”. 23-vjeçari Miftari shënoi golin e vetëm për skuadrën e tij të re në ndeshjen e parë të stinorit pranveror, mirëpo që në fund nuk u tregua i mjaftueshëm për një rezultat pozitiv