Presidenti serb, Vuçiq e paralajmëron Real Madridin për futbollistin e tyre!

Futbollisti i Real Madridit, Luka Joviq nuk i kishte përfillur urdhërat që të qëndronte në izolim dhe kishte marrë pjesë në një festë në Beograd. E kjo gjë ka bërë që të reagojnë shumë figura të larta sportive por edhe shtetërore, shkruan “IndeksOnline”. Ndaj papërgjegjshmërisë së tij ka reaguar edhe kryeministrja e