Eshtë sërish ai, sërish Ronaldo (VIDEO)

Real Madridi avanson në ndeshjen ndaj Atletiko Madridit në ndeshjen e parë gjysmëfinale që në këto momente është duke u zhvilluar në “Santiago Bernabeu”, njofton “infOSport.mk”.
Dhe si zakonsiht kur janë në pyetje golat e shënuar nga ana e “mbretërve”, aty është Kristiano Ronaldo, i cili shënoi me kokë në minutën e 10 për rezultat 1:0.

Leave a Reply