Pepe barazon, por Kavani sërish reagon (VIDEO)

Uruguaia dhe Portugalia po zhvillojnë një super pjesë të dytë, ku të dyja skuadrat brenda 18 minutave të para arritën që të shënojnë nga një gol, njofton “infOSport.mk”.

Ishte mbrojtësi i Beshiktashit, Pepe, ai i cili në minutën e 55-të me kokë barazoi shifrat në 1:1, duke iu kundërpërgjigjur atij goli të shënuar gjatë pjesës së parë nga ana e Edinson Kavanit, i cili u aktivizua sërish, kësaj rradhe në minutën e 63-të, kur shënoi një super gol për epërsinë e sërishme të Uruguait në këtë ndeshje, kësaj rradhe me rezultatin 2:1.

 

Leave a Reply