Bunjamin Shabani komenton ndeshjen me Makedonija GJ.P. (VIDEO)

Struga Trim Lum e nisi gjysmësezonin pranveror në elitën e futbollit vendor me barazim 1:1 kundër Makedonija Gjorçe Petrovit. Mesfushori i skaudrës strugane, Bunjamin Shabani i pranishëm në emisionin ‘Sportmania’ ka komentuar edhe ndeshjen me Makedonija Gjorçe Petrovin, duke thënë se ishte ndeshje e vështirë dhe duke parë ndodhitë në fushë, barazimi ishte rezultat real i këtij takimi.

Leave a Reply