Maqedonia me dy mungesa të rëndësishme ndaj Lihtenshtejnit

Igor Angellovski për ndeshjen e sontshme ndaj Lihtenshtejnit nuk do të mund të llogarisë në shërbimet e fy futbollistëve titullarë nga ndeshja e fundit me Italinë, Darko Vellkovski dhe Stefan Spirovski, njofton “infOSport.mk”. Mbrojtësi i Vardarit pësoi një lëndim në ndeshjen e së premtes në Torino ndaj kombëtares “axurre”, teksa mesfushori