Zëdhënësi i FC Shkupit, Mani: Laujmë për të fituar, jo për të mbetur në elitë! (VIDEO)

Gazetari i sportit dhe njëherit zëdhënës i FC Shkupit, Hajrush Mani ka qenë i ftuar mbrëmë në emisionin ‘Sportmania’ për të komentuar ndeshjet e kampionatit në përgjithsi por në veçanti për të dhënë analizën e tij rreth ekipit “bardheblu”. “Besoj që nuk është large Evropa, tetë pikë pozita e tretë dhe