Java e 22-të, kryefjala derbit lokal!

Këtë fundjavë në program janë ndeshjet e javës së 22-të, ku fjalën kryesore do ta kenë ndeshjet, apo më mirë thënë derbit lokal, njofton “infOSport.mk”. Kjo xhiro prodhon plotë 3 derbi lokal, përfshirë këtu edhe klasikën shqiptare mes skuadrave tetovare, Shkëndijës dhe Renovës. Një tjetër derbi lokal do të jetë ai midis