Tushel më ofendoi! Konseisao dukej shumë i revoltuar në konferencën për shtyp

Trajneri i Portos, Serxhio Koinseisao, pas ndeshjes së zhvilluar ndaj Çelzit mbrëmjen e kaluar në stadiumin “Ramon Sançez Pizhuan” të Seviljës, ka akuzuar hapur trajnerin e londinezëve, Tushel. “Trajneri i tyre më ofendoi!” – ka thënë strategu porugez në Konferencën për shtyp pas përfundimit të ndeshjes. Nuk dihet motivi dhe pse ka