Milani “blindon” Leaon

Milani dhe Rafael Leao kanë arritur një marrëveshje verbale për një rinovim të kontratës. Një gjë të tillë ka bërë të ditur Matteo Moretto, sipas të cilit Milani do të paguajë gjobën që Leao duhet ta kishte paguar pasi që e shkëputi kontratën në mënyrë të njëanshme me Sporting Lisbonën. Shuma

Dortmundi tenton sulmuesin e Milanit, “kuqezinjtë” kërkojnë 25 mln euro!

Borusia Dortmundi kërkon sulmuesin portugez të Milanit, Rafael Leao. Ky i fundit tregoi cilësi me kuqezinjtë sezonin e shkuar, duke qenë tanimë në radarët e skuadrës së njohur gjermane. Megjithatë për të bërë për vete këtë super sulmues të talentuar, Dortmundi do të duhet të paguaj një shumë të majme prej