Mensur Kurtishi ndoqi nga tribunat ndeshjen Renova-Shkëndija

Ish futbollisti i Shkëndijës, Mensur Jakupi është vërejtur sot në tribunat e stadiumit në Tetovë, në ndeshjen derbi ndërmjet skadrave shqiptare, Renovës dhe Shkëndijës, njofton “infOSport.mk”. Ai ishte në shoqërim të gazetarëve sportiv Faton Zylbeharit dhe Reshat Ibrahimit, ndërsa nuk kishte gabuar që kishte zgjedhur këtë ndeshje, pasi Renova dhe Shkëndija