Videoja përmes së cilës  shihet më së miri përleshja në mes Kris Poll dhe Rajon Rondo (VIDEO)

Një përleshje e madhe ka shpërthyer mbrëmjen e kaluar në ndeshjen e NBA ligës profesioniste amerikane midis Hjuston Rokets dhe Los Anxheles Lejkers. Ishte një moment gjatë ndeshjes kur Brandon Ingram fillimisht u shfaq i tensionuar me një nga lojtarët mysafir, ndërkohë më pas, Kris Poll dhe Rajon Rondo, dy rivalë