Trajneri Zaharievski flet pas fitores ndaj Sasa-s në kuadër të Kupës

Struga Trim Lum vazhdon me paraqitjet pozitive këtë edicion në futbollin vendor. Pas rezultateve pozitive në kampionat, skuadra e Srgjan Zaharievskit, kaloi me mjaft sukses edhe pengesën e parë në kuadër të Kupës, njofton “infOSport.mk”. Në ndeshjen e 1/16 së finales, ekipi strugan mundi Sasa-n në Kamenicë me shifrat 2:0. Kjo

Dy gola të anuluar dhe një penalti jo e akorduar, Zaharievski: Koha është për teknologjinë VAR (VIDEO)

Struga Trim Lum ishte shumë e pafat në takimin e sotëm në udhëtim te Pelisteri, kjo pasi të përzgjedhurit e trajnerit Srgjan Zaharievski pësuan gol në çastet e fundit të takimit, edhe pse kishin avantazh prej 1:0 dhe ishin dukshëm kundërshtarë më i mirë se skuadra vendase, shkruan “infOSport.mk”. Nijas Lena