Bunjaki tregon se si i ndau vëllezërit Berisha dhe pse Valoni vendosi të luajë për Kosovën

Ndërtimi i Përfaqësueses së Kosovës është një histori në vete, por që tashmë ka një arkitekt të cilin e njohin të gjithë. Ai është Albert Bunjaki, ish-selektori i Kosovës, i cili tashmë është në përfundimin e librit të tij në lidhje me ndërtimin e kombëtares “dardane”, shkruan Gazetasheshi.com. Në një intervistë