Historia vazhdon, Remzi shënon, kësaj radhe vdes Greg Olman

Historia vazhdon dhe bota sërish vuan ditën kur futbollisti Arsenalit, Aron Remzi shënon gol. Në finalen e Kupës FA të zhvilluar dje në Vembli ndërmjet Arsenalit dhe Çelsit, Remzi shënoi golin e dytë për “Topçinjët”, ndërsa disa orë më vonë pas përfundimit të ndeshjes ka ndërruar jetë legjendari i muzikës Greg Olman.

Deri më tani “Viktima të Remzit’ kanë qenë Bin Laden, Gadafi, Stiv Xhobs, Vitni Hjuston, Pol Volker, Alan Rikan, Dejvid Bouvi, Roxher Mur dhe Niki Hejden.

Leave a Reply