Shtyhet ndeshja Brajton-Arsenal

Ndeshja e javës së 30-të në Premierligën angleze ndërmjet Brajtonit dhe Arsenalit, e paraparë të zhvillohej të shtunën, është shtyrë. Ky vendim është marrë për shkak se trajneri i “Topçinjve”, Mikel Arteta ka rezultuar pozitiv në kontrollin për koronavirus. “Topçinjtë” njoftuan mbrëmë se trajneri i tyre është prekur nga virusi tashmë i

Asgjë nga transferimi i Obamejang, Barcelona kthen sytë ka Zhiru!

Pas dëmtimit të Luis Suarez, Barcelona është vënë pas një sulmuesi të spikatur, të cilin dëshiron ta transferojë që gjatë kësaj merkatoje. Gjatë ditës së djeshme thuajse të gjitha mediat ndërkombëtare, shkruanin për transferimin e mundshëm të Pier Emerik Obamejang te Barcelona, mirëpo si duket nuk ka asgjë të vërtetë, pasi