Super lajm, ndeshja Slazburg –Shkëndija LIVE edhe në SuperSport2

Një super lajm vjen në momentet e fundit para ndeshjes se raundit të tretë eliminatorë të Ligës së Kampionëve midis Sslazburgut dhe Shkëndijës.

Paketa sportive e platformës satelitore Digitalb, “Supersport 2” ka marrë të drejtat për transmetimin e këtij super takimi. Ndesha Salzburgu – Shkëndija starton në ora 19:00, ndërsa me siguri se me komentim në gjuhën shqipe kjo ndeshje do të bëhet edhë më madhështore.

Leave a Reply