Shkëndija nuk e nis mbarë, fitojnë Shkupi, Renova dhe Struga TL

Sot edhe zyrtarisht ka nisur sezoni i ri në Ligën e Parë Futbollistike të Maqedonisë, ndërsa i njëjti nuk nisi mbarë për kampionët e Shkëndijës, të cilët pësuan në udhëtim te Akademia Pandevi në Strumicë, njofton “infOSport.mk”. Skuadra e trajnerit Jugoslav Trençovski në fund shënoi fitore minimale 1:0, duke iu falënderuar