Pas ndeshjes Inter-Sassuolo, “Covid 19” mund të shtyhet edhe një ndeshje tjetër, këtë herë në La Liga!

Pas ndeshjes midis Interit dhe Sassuolos në Serie A, që u anulua për shkak “Covid 19”, për arsye të njëjtë mund të anulohet edhe një ndeshje tjetër, këtë herë në La Liga. 6 futbollilstë të Real Valjadolid kanë rezultuar pozitiv me “Covid 19”, sipas “Diario Sport”. Përveç kësaj, disa nga futbollistët

Laporta do të shesë Kutinjon për të shpëtuar ato 20 mln euro që duhet t’ia paguajë Liverpullit!

Presidenti i Barcelonës, Joan Laporta planifikon të shesë Filipe Kutinjon gjatë verës, madje një gjë e tillë të ndodhte me një çmim shumë të ulët. Arsyeja janë ato 20 milion euro, që “katalunasit” duhet t’ia paguajnë Liverpullit, në rast se braziliani arrinë shifrën e 100 ndeshjeve me fanellën e “katalunasve”. Për momentin