Shtyhet ndeshja Brajton-Arsenal

Ndeshja e javës së 30-të në Premierligën angleze ndërmjet Brajtonit dhe Arsenalit, e paraparë të zhvillohej të shtunën, është shtyrë. Ky vendim është marrë për shkak se trajneri i “Topçinjve”, Mikel Arteta ka rezultuar pozitiv në kontrollin për koronavirus. “Topçinjtë” njoftuan mbrëmë se trajneri i tyre është prekur nga virusi tashmë i