Gafa e rezervistëve të Napolit!Insinje kërkon fanellën e Milik, ata i japin të Zielinskit (VIDEO)

Një episod që ka shkaktuar jo pak të qeshura ka ndodhur mbrëmë në ndeshjen e Ligës së Kampionëve ndërmjet Napolit dhe Fejenordit, shkruan “infOSport.mk”. Ka qenë ai momenti kur sulmuesi i Napolit, Insinje realizoi golin e parë ndaj kampionëve holandez, ndërsa në shenjë respekti dhe inkurajimi, ai vrapoi për të marrë