Konor kërkon rimeç me Khabibin

Irlandezi Konor MekGregor pasi analizoi ndeshjen ndaj Khabib Nurmagomedov dhe pasi gjeti shkakun e disfatës, kërkoi një tjetër rikthim të tijin në kafazin e UFC-së. Ish-kampioni kërkon një rikthim ndaj Khabib Numagomedov, por nëse nuk ia mundësojnë një ndeshje tjetër me rusin nga rajoni i Dagestanit, atëherë ai do të