MekGregor thumbon Khabibin

Konor MekGregor ka reaguar pas lajmit se Khabib Nurmagomedov nuk do të duelojë ndaj Tony Ferguson në eventin UFC-249. Ky event ishte paraparë të zhvillohet me datë 18 prill, edhe pse ende nuk ka një vend se ku do të zhvillohet ai për shkak të Koronavirus. “Të dy, Tony dhe Khabib luanin