Mësohen çiftet çerekfinaliste të Kupës së Shqipërisë, eliminohet Partizani!

Janë mësuar edhe zyrtarisht çiftet çerekfinaliste të Kupës së Shqipërisë. Befasinë më të madhe e bëri skuadra e Ligës së Parë, Besëlidhja, skuadër kjo që sot në transfertën ndaj Partizanit shënoi një gol, që në fund i mjaftoi për të kaluar në çerekfinale, njofton “infOSport.mk”. Me këtë u humb mundësia që

Hidhet shorti për ndeshjet gjysmëfinale të Kupës së Shqipërisë

Është hedhur shorti për ndeshjet gjysmëfinale të Kupës së Shqipërisë, ku edhe një herë tjetër, goglat kanë sjellë përballje interesante. Kështu, kampionët në fuqi të Shqipërisë dhe të Kupës njëkohësisht, Skënderbeu do të përballen në gjysmëfinale me Kukësin, një duel ky që në vitet e fundit ka sjellë jo pak emocione. Ndërkohë

Hidhet shorti i ndeshjeve gjysmëfinale të Kupës së Shqipërisë

Gjatë ditës së sotme është hedhur shorti i ndeshjeve gjysmëfinale të Kupës së Shqipërisë. Goglat përballë njëra tjetrës vendosën Flamurtarin me Skënderbeun dhe Laçin me Kukësin, njofton “infOSport.mk”. Pa dyshim dy super përballje, ku skuadra e Flamurtarit ku luajnë Zuka, Useini, Pollozhani, Muarem dhe Siljanovski trofeun shohin si mundësinë më të