Emini dhe Lena shkëlqejnë me Kukësin, por mbeten jashtë Championsit (VIDEO)

Izair Emini dhe Nijas Lena kanë qenë ndër protagonistët kryesor në fitoren e Kukësit ndaj Sherif Tiraspol, ndeshje kjo e turit të dytë eliminatorë të Ligës së Kampionëve Evropian. Kukësi shënoi fitore me rezultatin 2:1, por si pasojë e disfatës 1:0 në ndeshjen e parë në Moldavi, skuadra kuksiane duhet të