Sërish probleme tek Barcelona, kësaj rradhe në qendër të vëmendjes Messi Ter Shtegen

Nuk kanë të sosur problemet tek Barcelona. Pas zënkës mes kapitenit Lionel Messi dhe drejtorit sportiv Erik Abidal, tashmë mësohet se ka pasur një tjetër debat në kampin “katalunas”. Bëhet fjalë për një përplasje mes Messit dhe portierit Ter Shtegen. Dyshja është përplasur me njëri tjetrin në stërvitje, fill pas humbjes

U stërvit me Messin, “AS” i thur elozhe Manajt: Do jetë risia e madhe

Futbollisti i Kombëtares shqiptare, Rei Manaj po jeton një ëndërr. Shumë pak futbollistë në botë e kanë fatin që të stërviten përkrah super yllit botëror, Lionel Mesi dhe shqiptari këtë ëndërr e bëri realitet ditën e djeshme. Sot shpreson që të zbresë në fushën e lojës, por dje punoi me yllin

Formacionet zyrtare, Inter-Barcelona. Valverde pa Messin dhe Suarezin!

Një ndër ndeshjet më interesante të mbrëmjes së sotme, pa dyshim se është ajo midis Interit dhe Barcelonës, që do të zhvillohet në “Xhuzepe Meaca”. Pikët për “neroaxurrët” janë më se të domosdoshme, ndërsa në një situatë krejt ndryshe ndodhet Barcelona, njofton "infOSport.mk". Kësisoj trajneri i tyre, Ernesto Valverde, ka vendosur