Nuk ishte e lehtë, por Barça i’a arriti që të ngjitet një pozitë më lartë (VIDEO)

Barcelona falë fitores ndaj Hueskas, ka arritur që të tejkalojë në renditje Seviljën, njofton “infOSport.mk”. Skuadra e Ronaldo Kuman falë golit të shënuar nga Frenki De Jong mundi Hueskan në transfertë me rezultatin minimal 1:0. Katalunasit humbën shumë raste gjatë pjesës së parë, ndërsa në të dytën edhe pse rrezikuan

Ronaldo futbollisti më i popullarizuar në Instagram, lë shumë mbrapa Messin

Sulmuesi i Juventusit dhe kombëtares së Portugalisë, Kristiano Ronaldo, është personazhi i parë që ka 250 milion ndjekës në Instagram. Profili i portugezit 35-vjeçar është i dyti më i popullarizuar në Instagram, me 250.6 milion ndjekës, menjëherë pas vetë faqes zyrtare të këtij rrjeti social, që ka 382 milion ndjekës. Futbollisti më