Tetovari Fali Ramadani mbetet mbret i merkatos, Pjaniç e Sane vepër e tij!

Se ndal dot as CoVid-19! Në një periudhë të turbullt, kur pasojat e pandemisë kufizojnë çdo veprimtari, agjenti tetovar, Fali Ramadani vazhdon të godasë fuqishëm duke ‘furnizuar’ me lojtarë ekipet më të mëdha europiane. Edhe pse disi nën hije dhe i pa eksponuar në publik, është një shqiptarë që sërish bëhet

Mësohet e ardhmja e Pjaniç

Mesfushori boshnjak Miralem Pjaniç kërkohet nga shumë skuadra europiane, mirëpo që të gjitha kanë marrë përgjigje negative nga ana e drejtuesve të Juventusit, të cilët nuk kanë ndërmend të ndahen me këtë super futbollistë. "Bardhezinjtë" kanë vendosur t’ia vazhdojnë kontratën boshnjakut deri në vitin 2022. Ai kërkohej me ngulm nga kampionët