Angellovski zbulon listën për ndeshjet e tetorit, fton edhe futbollistin e Tiranës

Seleksionuesi i përfaqësueses së Maqedonisë, Igor Angellovski ka bërë publike listën e futbollistëve, tek të cilët do të mbështetet për 3 ndeshjet e tetorit, atë kundër Kosovës, e vlefshme për gjysmëfinalen e Ligës së Kombeve për edicionin e kaluar (8 tetor në arenën “Todor Proeski”), si dhe dy ndeshjet e